Praca: Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1921
OBOWIĄZKI:
Przewożenie towaru z magazynu na halę sprzedaży, układanie towaru na półkach, kontakt z klientem hali, sprawdzanie ważności towaru i cen.umowa zlecenie: 18 m-cyIlość godzin w miesiącu około 160dyspozycyjność 5-22oferta pracy tymczasowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ
Uprawnienia: PUNKTUALNOŚĆ
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy bez znaczenia, dbałość o klienta,Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno epidemiologicznych,DYSPOZYCYJNOŚĆ,PUNKTUALNOŚĆ,DOBRA ORGANIZACJA PRACY

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN