Praca: Pracownik gospodarczy (k/m)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik gospodarczy (k/m)
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: PG/WRO/0421
Obowiązki:
  • utrzymanie czystości w strefie produkcyjnej (strefa o podwyższonej klasie czystości),
  • utrzymanie czystości na terenie firmy: biura, podłogi, szyby w biurach, magazyn, pomieszczenia gospodarcze,
  • utrzymanie czystości sanitariatów,
  • praca przy użyciu maszyn i urządzeń sprzątających,
  • zaopatrywanie sanitariów w środki higieniczne,
  • zaopatrywanie bufetu firmowego w produkty spożywcze,
  • utrzymanie czystości bufetu oraz stołówki,
  • praca w oparciu o ogólne instrukcje stanowiskowe,
  • dbanie o czystość maszyn i urządzeń,
  • wypełnianie dokumentacji i dbanie o jej prawidłowy obieg.
Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie,
  • dokładność, odpowiedzialność, obowiązkowość,
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie,
  • otwartość na naukę obsługi nowych maszyn/urządzeń,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość zasad dobrej praktyki wytwarzania.
Oferujemy:
  • atrakcyjny system premiowy,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • możliwości rozwoju.