Praca: Pracownik monitoringu

Pracownik monitoringu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0609
OBOWIĄZKI:
Obsługa komputera, monitoringu, obsługa ruchu kołowo osobowego (sporadycznie). Na obiekcie nie ma długich obchodów i odbijania punktów kontrolnych. Współpraca z grupą interwencyjną.Praca w godz.: 16:00-7:00, w weekendy 12 h, kilka dni wolnych w miesiącu. Osoba zatrudniona nie przekroczy liczby godzin pracy dozwolonych w miesiącu. Pracodawca oferuje: umowę o pracę, dodatek nocny, pakiet socjalny, dofinansowanie do wypoczynku, rehabilitacji, zakupu leków, dodatkowe ubezpieczenie na życie, przeszkolenie, wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej. Oferta dostępna w sali A. Kontakt z pracodawcą - tel.: 723 700 420, e-mail: ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik obsługi monitoringu
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: podstawowe, staż pracy: 3 miesiące

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 850 PLN