Praca: Pracownik obsługi

Pracownik obsługi
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2998
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie obowiązuje w wyznaczonych przez kierownik szkoły rejonach, które mogą być zmienione w wypadku konieczności.2) Wywietrzyć sprzątane pomieszczenie.3) Zamieść podłogę.4) Podłogi pokryte lentexem, wykładziną itp. wymyć wodą z dodatkiem proszku lub środka myjącego; dotyczy to również posadzek lastrikowych.5) Parkiet w sali gimnastycznej przetrzeć wilgotną ścierką.6) Wszystkie meble, tablice, lamperie olejne, obrazy, gabloty i parapety należy przetrzeć wilgotną ścierką.7) Odkurzyć dywany i wykładzinę chodnikową.8) W czasie sprzątania odsuwać ruchome przedmioty i meble: ławki, krzesła, stoliki itp.9) Opróżnić kosze na śmieci.10) Po sprzątnięciu sprawdzić zabezpieczenie okien, kranów, drzwi, wygasić oświetlenie.Wymiar eattu: 3/4Praca w godz. 7-13Kontakt z pracodawcą: 717986745
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, staż pracy 10 lat

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 450 PLN