Praca: Pracownik ochrony, strażnik

Pracownik ochrony, strażnik
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0584
OBOWIĄZKI:
- patrolowanie nadzorowanego obiektu.;- uniemożliwienie wejścia – wyjścia osobom niepowołanym;- kontrolowanie ruchu osobowego i materiałowego zgodnie z obowiązującymi procedurami z uwzględnieniem aktualnych rejestrów (wykazy osób, firm, samochodów, kluczy, przepustek);- zapewnienie bezpieczeństwa mienia, chronienie przed kradzieżą, rabunkiem, zniszczeniem, uszkodzeniem, szkodami wynikającymi z awarii technicznych oraz zakłóceń porządku publicznego na obiekcie,System czasu pracy: wg zleceniaWymiar czasu pracy: min 170 GODZIN MIESIĘCZNIEumowa zlecenie: 01.02.2021-31.01-2025
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, wymagane: sprawność fizyczna, samodzielność, dokładność, gotowość do pracy w dni wolne i weekendy, podporządkowanie się zmiennym godzinom wykonywania zlecenia wymagane doświadczenie min.6 mies. w podobnym charakterze.

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 19,33 PLN