Praca: Pracownik ogólnobudowlany -pomocnik wiertacza

Pracownik ogólnobudowlany -pomocnik wiertacza
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2535
OBOWIĄZKI:
Praca na budowie , w delegacji, w zmiennych warunkach atmosferycznych. Praca w delegacji 2 tygodnie i weekend wolny. W przypadku braku robót pracownik nadal ma wypłacone wynagrodzenie. Praca w godzinach od 7 do 15- praca w nadgodzinach możliwa , wynagrodzenie płacone zgodnie z regulaminem wynagrodzenia ( za nadgodziny) Kontakt w sprawie rozmowy: 605-163-165Pracodawca w pierwszej kolejności zapewnia umowę zlecenie na 3 miesiące , a potem umowa o pracę na czas nieokreślony. Delegacje są na terenie całej Polski ,Pracodawca zapewnia wyżywienie i noclegi oraz odzież roboczą. Oferta w sali: D
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali operatorzy urządzeń wiertniczych i wydobywczych ropy, gazu i innych surowców
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie i staż pracy bez znaczenia mile widziane uprawnienia wiertacza

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

18,3 - 30 PLN