Praca: Pracownik produkcji medycznej

Pracownik produkcji medycznej
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1649
OBOWIĄZKI:
Montaż i pakowanie wyrobów medycznych.Kontrolowanie jakości wytworzonych elementów. Praca 3-zmianowa, także w weekendy. Dyspozycyjnośc całodobowa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter wyrobów z tworzyw sztucznych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: minimum średnie, staż pracy: minimum 3 miesiące doświadczenia w wykonywaniu podobnych czynności, doświadczenie w pracy przy produkcji/linii produkcyjnej,umiejętności:obsługa maszyn i urządzeń, znajomość zagrożeń występujących na stanowisku pracy, dyspozycyjność, zaangażowanie,cierpliwość, komuniaktywność, punktualność

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN