Praca: Pracownik produkcji

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Kobierzyce
Numer: StPr/21/0987
OBOWIĄZKI:
Produkcjia baterii i akumulatorów/ praca trzyzmianowa: od 6.00-18.00, 10.00-22.00, 18.00-6.00 oraz w dni wolne, w zależności od zleceń. Wymiar czasu pracy- 40 godzin tygodniowo( 160 godzin miesięcznie).Forma umowy: zlecenie na 3 lata. Kontakt z pracodawcą: karty@fotonpraca.plOferta w sali: B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Dokładność

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe dokładność, komunikatywność Miłe widziane: Zręczność pracy w grupie, sumienność, odpowiedzialność za powierzone obowiązki, terminowość, dobra organizacja. Umiejętność organizacji na stanowisku pracy. Dobra znajomość ukraińskiego języka- mile widziana

Miejsce pracy:

Kobierzyce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,6 PLN