Praca: Pracownik produkcji

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1470
OBOWIĄZKI:
- obsługa maszyn produkcyjnych (przy produkcji maseczek)- nadzór nad prawidłowym działaniem maszyn produkcyjnych (przy produkcji maseczek)- naprawa usterek, zacięć maszyn- zarządzaniem zespołem obsługującym maszynyPraca na czas określony: do 18 miesięcyGodziny pracy: 6:00 -16:00 - 2:00oferta pracy tymczasowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: doswiadczenie na produkcji
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, umiejętności manualne, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespoleumiejętność zarządzania pracownikamiodstawy obsługi maszyn produkcyjnychdoświadczenie zawodowe min. 6 miesiący

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 800 PLN