Praca: Pracownik produkcji

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1792
OBOWIĄZKI:
Mile widziane dwumiesięczne doświadczenie na danym stanowisku. Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i rozwiązywania problemów. Praca wymaga dyspozycyjności w weekendy. Dojazd do pracy we własnym zakresie. Praca monotonna przy składaniu elementów.Godziny pracy: 6-14-22-6zatrudnienie do 18 miesięcyoferta pracy tymczasowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE
Uprawnienia: WYSOKA KULTURA OSOBISTA
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy bez znaczenia, podzielność uwagi,UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE,WYSOKA KULTURA OSOBISTA,UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE,umiejętność pracy pod presją czasu

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 19,6 PLN