Praca: Pracownik produkcji

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Siechnice
Numer: StPr/21/3280
OBOWIĄZKI:
wykładanie towarów na taśmępakowanie, sprawdzenie jakości produktuGodziny pracy 5:00 - 22:00Wymiar czasu pracy: 100 godz / mieśumowa zlecenie: 18 m-cyoferta pracy tymczasowejKontakt z pracodawcą: 732643844 lub biuro.rvpolskagroup@gmail.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, staż pracy 3 m-ceszybkie i skuteczne pakowanie wyrobówznajomość języków bez certyfikatu jęz. angielski A1 - napisy na produktach są w jęz. angielskim, ukraiński A1 - do komunikacji z pracownikami

Miejsce pracy:

Siechnice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN