Praca: Pracownik produkcji

Pracownik produkcji
Oleśnica

Najlepsza oferta w Oleśnicy!

Wybierz pracę u lidera produkcji komponentów i systemów układów napędowych!

oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie 3813 złotych brutto
  • extra dodatek nocny 25% stawki godzinowej
  • możliwość dodatkowego zarobku w weekendy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez agencję Randstad - płatne urlopy, L4, opłacone wszystkie składki
  • pakiet benefitów, a w nim prywatna opieka medyczna, karta Multisport, zniżki
  • możliwość długofalowej współpracy
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym

 zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, montażu lub kontroli jakości oraz znajomość rysunku technicznego
  • nie masz doświadczenia ale posiadasz wiedzę techniczną? - nic straconego, aplikuj a my znajdziemy Ci pracę, w której wszystkiego Cię nauczymy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47