Praca: Pracownik produkcyjny

Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0425
OBOWIĄZKI:
Produkcja grzałek elektrycznych zgodnie z planem produkcyjnym w ramach zespołu, wykonywanie prób jakościowych, wypełnianie określonych rejestrówMiejsce pracy: ul. Grabiszyńska 233F, 53-234 Wrocław,forma umowy: umowa o pracę tymczasową na 1 rok, praca na 3 zmiany w godz 6-14, 14-22,22-6Kontakt z pracodawcą: 799-081-116 lub: rekrutacja@ewc.com.plOferta zgłoszona w ramach pracy tymczasowej Oferta w sali: B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE,
Uprawnienia: zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe sumienność, zdolności manualne doświadczenie i umiejętność pracy w zespole

Wrocław

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

do 3 025 PLN