Praca: Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3022
OBOWIĄZKI:
Wyrób ciasta na pizzę, pieczenie pizzy, krojenie warzyw, mięsa itp., obsługa kasy fiskalnej, sprzątanie miejsca pracy. Około 84 godziny pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godzinach: 6:00-22:00, także w niedziele i święta. Przewidywany okres wykonywania pracy: okolo roku. Miejsce wykonywania pracy: Wrocław, ul. Parafialna 73 D, Wrocław, ul. Kamieńskiego 12.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa kas fiskalnych

Wymagania inne:

wykształcenie: zasadnicze zawodowe każde, staż pracy: rok w gastronomii,umiejętności: przygotowywanie ciasta na pizzę, wyrób pizzy, pieczenie,krojenie warzyw, mięsa itp., obsługa kasy fiskalnej

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN