Praca: Pracownik służby bhp / specjalista ds. administracji

Pracownik służby bhp / specjalista ds. administracji
Miejsce pracy: Kobierzyce
Numer: StPr/21/2803
OBOWIĄZKI:
- Wykonywanie obowiązków BHP i sprawowanie nadzoru, - Przeprowadzanie szkoleń BHP i ppoż., - Prowadzenie książek oboektów budowlanych, - Sporządzanie deklracji podatkowych, - Rozliczanie energii elektrycznej, - Prowadzenie ewidencji przedmiotów,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik bezpieczeństwa i higieny pracy*
Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: BHP

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe w zakresie BHP i tytuł technika BHP, staż pracy: co najmniej rok udokumentowany stażem pracy w służbie BHP, prawo jazdy kat. B - warunek konieczny, zdolności interpersonalne, dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel), wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, samodzielność, dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Kobierzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 4 000 PLN