Praca: Pracownik sortowania przesyłek i towarów

Pracownik sortowania przesyłek i towarów
Miejsce pracy: Kobierzyce
Numer: StPr/21/1790
OBOWIĄZKI:
Obsługa komputera, skanera, urządzeń magazynowych. Przyjmowanie towaru do magazynu oraz jego przepakowywanie. Zdolność do długotrwałej pracy stojącej, dźwigania ciężkich kartonów.Godziny pracy 6:00- 14:00 - 22:00Wymiar czasu pracy: od 100 - 160h miesięcznieumowa zlecenie: do 18 miesięcyoferta pracy tymczasowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa skanera
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych (drukarka, ksero, skaner, faks)
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy bez znaczenia, obsługa urządzeń magazynowych,obsługa skanera,Obsługa urządzeń biurowych (drukarka, ksero, skaner, faks), biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Miejsce pracy:

Kobierzyce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN