Praca: Programista aplikacji - konstruktor

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Programista aplikacji - konstruktor
Miejsce pracy: Stanowice
Numer: StPr/21/0283
OBOWIĄZKI:
tworzy program realizujący okreslone zadania; tworzy i przygotowuje program do wdrożenia aplikacji; analizuje projekt techniczny, założenia, wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne dla aplikacji;tworzenie i modyfikowanie kodu aplikacji w wybranym języku i środowisku programowania; testowanie kodu w celu wykrycia i usunięcia błędów oraz zapewnienia niezawodności i bezpieczeństwa aplikacji;przygotowywanie dokumentacji technicznej aplikacji oraz instrukcji obsługi dla użytowników; przygotowywanie aplikacji do instalacji i uruchomienia; organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska oraz ergonomii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: automatyka, robotyka, budowa maszyn, inżynieria produkcji

Miejsce pracy:

Stanowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie