Praca: Programista frontend (react)

Programista frontend (react)
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2242
OBOWIĄZKI:
Jesteśmy Software Housem, który działa na rynku już 10 lat. Aby stale polepszać jakość usług prowadzonych dla naszych klientów, szukamy do zespołu nowych, ambitnych i zaangażowanych pracowników.Jeżeli:- Lubisz śledzić nowości technologiczne,- Jesteś samodzielny, odpowiedzialny i konsekwentny,- Potrafisz dobrze organizować swoją pracę,- Znasz ReactJesteś osobą, której szukamy. Dołącz do nas, aby pomóc nam w:- Rozwijaniu dedykowanych rozwiązań,- Projektowaniu rozwiązań oferowanych klientowi. Praca w godz. 8:30-16:30.Oferta dostępna w sali H, A. Kontakt z pracodawcą - e-mail: biuro@nfinity.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Programista aplikacji (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Cięcie PSD i kodowanie do HTML i CSS
Uprawnienia: Programowanie FRONT-END (HTML, CSS,JavaScript,Sass.RWD,jQery,EcmaScript6,React)
Uprawnienia: JavaScript developer: React (HTML,CSS,JavaScript,juery,ECMAScript 6, REACT, Gulp, Sass, RWD, Git)

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy: min. 2 lata, umiejętności:programowanie FRONT-END (HTML, CSS, JavaScript, Sass.RWD, jQery, EcmaScript6, React), cięcie PSD i kodowanie do HTML i CSS, JavaScript developer: React (HTML, CSS, JavaScript, juery, ECMAScript 6, REACT, Gulp, Sass, RWD, Git),znajomość języka angielskiego na poziomie: w mowie A2, w piśmie B1

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN