Praca: Project Management Coordinator

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Project Management Coordinator

Lokalizacja: Wrocław

Stawka: do 250 zł netto dziennie na B2B lub do 3 000 zł brutto - umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie prezentacji projektowych
  • Przygotowywanie raportów / zestawień liczbowych
  • Operacyjny nadzór nad realizacją zadań zespołów projektowych
  • Pomoc w przygotowaniu oraz wykonywaniu kontroli jakości
  • Dbałość o kompletność i aktualność dokumentacji projektowej

Wymagamy:

  • Biegłej znajomości pakietu Office
  • Umiejętności tworzenia estetycznych i przejrzystych prezentacji w
  • Power Point ze szczególną dbałością o szczegóły
  • Umiejętności formułowania komunikatów w formie pisemnej
  • Języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziana znajomość:

  • Narzędzi JIRA oraz Confluence
  • Metodyk zwinnych w zarządzaniu projektami (Agile / Scrum / Kanban)
  • Narzędzia Sharepoint
  • Doświadczenie przy współpracy z dostawcami IT, obsłudze zamówień i faktur

Oferujemy:

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia i treningi
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Dogodną lokalizację biur
Dlaczego warto z nami pracować?

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci