Praca: Projektan twnętrz

Projektan twnętrz
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2259
OBOWIĄZKI:
opracowanie programu funkcjonalno-przestrzennego wnętrza; -opracowanie koncepcji plastycznej; -przygotowanie decyzji projektowych, dotyczących rozwiązań materiałowych i sposobu prowadzenia prac; -zaprojektowanie poszczególnych sprzętów i urządzeń; -wykonanie zaprojektowania w programach Sweet Home 3D oraz Autodesk Homestyler; -przygotowanie decyzji w języku ukraińskim.rodzaj umowy- umowa o dzieło; przewidywany okres zatrudnienia- 3 lata; wartość całego dzieła- 108 000 zł, płatne w 36 transzach, jedna transza wynosi 3000 zł brutto/ 60 h w miesiącu;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy bez znaczenia, jęz. ukraiński B2dodatkowe wymagania do kandydatów wykształcenie wyższe Designera;

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

do 3 000 PLN