Praca: Proste czynności robotnicze na linii produkcyjnej w przemyśle

Proste czynności robotnicze na linii produkcyjnej w przemyśle
Miejsce pracy: Kobierzyce
Numer: StPr/21/0437
OBOWIĄZKI:
proste czynności produkcyjne, robotnicze i porządkowe w obszarach związanych z produkcją. Przenoszenie i przewożenie, materiałów, surowców, podzespołów komponentów i części itp. potrzebnych do produkcji. Ręczne sortowanie materiałów, produktów, komponentów. Przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji. Przenoszenie gotowych części i produktów z linii produkcyjno - montażowej. Wykonywanie prostych rutynowych czynności związanych z produkcją (wykonywanie zadań nie wymaga odpowiedniej wiedzy i znajomości zasad funkcjonowania obsługiwanych urządzeń).Praca od 5 do 12 godz na dobe, często 6 dni w tyg.Wymiar czasu pracy: praca około 160 godzin miesięcznieumowa zlecenie: 01.03.2021-28.02.2024Szacowany czas realizacji zlecenia to około 160 godzin miesięcznie, możliwa większa ilość godzin. Pierwsze miejsce wykonywania zlecenia to Biskupice Podgórne, lecz wykonywanie zlecenia w ramach outsourcingu możliwe jest na terenie całego kraju. Dziennie realizacja zlecenia przez 5 do 12 h, często przez 6 dni w tyg.Dyspozycyjność całodobowa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: ZDOLNOŚCI MANUALNE

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy bez znaczenia, zdolności manualne

Miejsce pracy:

Kobierzyce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN