Praca: Proste czynności robotnicze na linii produkcyjnej w przemyśle

Proste czynności robotnicze na linii produkcyjnej w przemyśle
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1665
OBOWIĄZKI:
Proste czynności produkcyjne, robotnicze i porządkowe w obszarach związanych z produkcją. Przenoszenie gotowych części i produktów z linii produkcyjno - montażowej. Wykonywanie prostych rutynowych czynności związanych z produkcją (wykonywanie zadań nie wymaga odpowiedniej wiedzy i znajomości zasad funkcjonowania obsługiwanych urządzeń).System czasu pracy: przeważnie 6 dni w tyg.,od 5 do 12h w różnych godzWymiar czasu pracy: około 160 godzin miesięcznieumowa zlecenie: Od 01.04.2021 do 01.04.2024Pierwszą przewidywaną lokalizacją pracy będą Biskupice Podgórne, miejsce wykonywania zlecenia przez cudzoziemca będzie uzależnione od miejsca realizacji usługi przez zleceniodawcę w ramach zawartych umów handlowych.Zlecenie przeważnie będzie realizowane przez 6 dni w tygodniu od 5 do 12 godzin. Około 160 godzin miesięcznie (możliwa większa liczba godzin), dyspozycyjność całodobowa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: ZDOLNOŚCI MANUALNE

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, staż pracy bez znaczenia, zdolności manualnedźwiganie do 30kg przy transporcie ręcznym

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN