Praca: Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 4224591, z dnia 2021-02-18

Polentex sp. z o.o. jest  producentem wycieraczek systemowych. W związku ze zbliżającymi się obchodami 30-lecia istnienia firmy poszukujemy do swojego zespołu przedstawiciela handlowego.

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • sprzedaż wycieraczek obiektowych, mat wejściowych oraz mat antyzmęczeniowych
  • negocjowanie warunków i podpisywanie umów
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • przygotowywanie i monitorowanie ofert handlowych
  • raportowanie wykonanych działań i poziomu realizacji wyników sprzedaży
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami firmy
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz budowanie relacji z nowym Klientem

Wymagania

  • doświadczenie w pracy handlowca i znajomość technik sprzedaży (min. 3 lata )
  • systematyczność i rzetelność w działaniu
  • wysoce rozwinięta umiejętność prowadzenia negocjacji i zamykania sprzedaży
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • gotowość do pracy w terenie
  • znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • nastawienia na rozwój i chęć osiągnięcia sukcesu

Oferujemy

  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • podstawę wynagrodzenia
  • atrakcyjny system prowizyjny
  • samochód służbowy lub ekwiwalent za użytkowanie prywatnego samochodu
  • telefon, komputer
  • dofinansowanie do karty Multisport