Praca: Recepcjonista/tka

Recepcjonista/tka
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1550
OBOWIĄZKI:
PRZYJMOWANIE REZERWACJI, MELDOWANIE ORAZ WYMELDOWYWANIE GOŚCI HOTELOWYCH, PRZYJMOWANIE REZERWACJI TELEFONICZNYCH ORAZ MAILOWYCH, DBAŁOŚC O WYSOKI STANDARD GOŚCI.Praca w ruchu ciągłym (7:00-7:00).Kontakt z pracodawcą: kadry@roma-invest.pl lub 519303010
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Uprawnienia: umijętność obsługi komputera (środowisko Windows)

Wymagania inne:

wykształcenie średnie branżowe, DOŚWIADCZENIE W HOTELARSTWIE MILE WIDZIANE; OBSŁUGA KOMPUTERA ORAZ PROGRAMÓW HOTELOWYCH, BARDZO DOBRZE ROZWINIĘTE UMIEJĘTNOŚCI INTERPERSONALNE ORAZ KOMUNIKACYJNE, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, NIENAGANNA PREZENCJA, BARDZO DOBRA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ, umijętność obsługi komputera (środowisko Windows), jęz. angielski B1, niemiecki A2

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN