Praca: Referent do spraw pracowniczych

Referent do spraw pracowniczych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1861
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: prowadzenie dokumentacji pracowniczej, prowadzenie dokumentacji związanej z czasem pracy, szkoleniami, badaniami lekarskimi itp., obsługa pracowników w zakresie spraw kadrowych, sporządzanie raportów, analiz i sprawozdań w zakresie spraw kadrowych, sporządzanie dokumentów źródłowych do wypłaty wynagrodzeń, obsługa programu kadrowego, współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi, obsługa administracyjna (korespondencja wychodząca i przychodząca).Oferujemy: pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych: ubezpieczenia zdrowotne, pakiety medyczne, ulgi na przejazdy kolejowe do 99%, karty multisport, dofinansowanie do wczasów i wycieczek.Warunkiem koniecznym udziału w procesie rekrutacji jest przesłanielistu motywacyjnego i cv na adres: kariera@dolkom.plProsimy o dodanie do CV następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celach:1. realizacji procesu rekrutacyjnego, oceny formalnej i merytorycznej mojej kandydatury oraz ewentualne podpisanie ze mną odpowiedniej umowy o pracę2. archiwizacji danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu późniejszego przedstawienia oferty zatrudnienia w dowolnym czasie.Tak Nie*zaznaczyć właściwe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy działów kadr
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PwerPoint, Excel, Word, Outlook)

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, znajomość systemów czasu pracy i umiejętność ich rozliczania, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 000 PLN