Praca: Referent ds. obsługi studentów

Wydział Elektryczny Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Referent ds. obsługi studentów
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: ROS/W5/04/2021

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie spraw związanych z tokiem studiów studentów (w tym studentów studiujących w języku angielskim) na Wydziale Elektrycznym.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie spraw związanych z tokiem studiów studentów (w tym studentów studiujących w języku angielskim),
  • obsługa administracyjna studentów stacjonarnych i niestacjonarnych (praca również w wybrane soboty) w zakresie spraw związanych z tokiem studiów,
  • prowadzenie spraw związanych z odpłatnością za usługi edukacyjne,
  • obsługa administracyjna rekrutacji na studia,
  • sprawozdawczość,
  • archiwizacja dokumentów,
  • inne prace administracyjne dziekanatu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, informatyka, administracja),
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (język pisany i mówiony),
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), umiejętność obsługi baz danych, znajomość KPA (w części dotyczącej spraw studiów) oraz Ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższym i Nauce wraz z aktami wykonawczymi,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na uczelni,
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony,
  • wyzwania zawodowe pozwalające na nieustanny rozwój,
  • wsparcie w zakresie podnoszenia kwalifikacji poprzez możliwość dofinansowania do szkoleń,
  • pakiet dodatkowych świadczeń.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).