Praca: Referent ds. zakupów

Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy
Referent ds. zakupów
Miejsce pracy: Trzebnica
Numer: StPr/21/0130
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie zamówień zgodnie z analizą stanów magazynowych i potrzebami kontrahentówWystawianie dokumentów – sprzedaży, zakupu, magazynowych itp.Ustalanie i realizacja odpowiednich stanów magazynowych w porozumieniu z przełożonymiAnaliza zużycia towaruMonitorowanie dostaw i kontrola ich realizacjiUdzielanie w razie potrzeby pomocy pracownikom magazynu w zakresie przygotowania dostawPotwierdzanie i przygotowywanie ofert oraz poszukiwania dostawcówAktualizowanie wszelkich danych w systemieZbieranie dokumentów i informacji przygotowanie z nich raportów związanych z rozwojem informatyczno-technologicznym przedsiębiorstwaWewnętrzna koordynacja zleceń klientów pomiędzy działami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: język angielski
Uprawnienia: Logistyka
Uprawnienia: obsługa komputera: Word, Excel, Outlook

Wymagania inne:

- doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość branży będą dodatkowym atutem - bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, sumienność, rzetelność

Miejsce pracy:

Trzebnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy