Praca: Robotnik gospodarczy

Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2113
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie różnego rodzaju prac porządkowych z użyciem wymienionego sprzętu. Około 60 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godzinach: 19:00-22:00. Przewidywany okres wykonywania pracy: maj 2021 - 31.12.2024. Miejsce wykonywania pracy: Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4 oraz według zleceń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik gospodarczy
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Wytrzymałość fizyczna
Uprawnienia: PUNKTUALNOŚĆ

Wymagania inne:

wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe,staż pracy: mile widziane 3 miesiące na tym stanowisku,współpraca z pracownikami z Ukrainy, umiejętność obsługi Karcher BD 50/50 CBP Classic, odkurzacza Bosch B2GL2A430, możliwa praca w weekendy, wytrzymalość fizyczna,punktualność

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN