Praca: Salowa

Salowa
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1454
OBOWIĄZKI:
- utrzymywanie czystości oddziału i szpitala zgodnie z obowiązującymi procedurami higienicznymi, przepisami BHP z uwzględnieniem stref zagrożenia;- przeprowadzanie okresowych czynności porządkowych zgodnie z planem higieny szpitalnej;- podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w organizowanych szkoleniach;- inne zadania wynikające z zakresu obowiązkówSystem czasu pracy: do ustaleniaumowa zlecenie, w późniejszym okresie umowa o pracękontakt z pracodawcą: m.kudlinska-ropuszynska@medinet.pl lub 713209411
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
Uprawnienia: rzetelność

Wymagania inne:

wykształcenie bez zanczenia, doświadczenie na podobnym stanowisku, rzetelność, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN