Praca: Samodzielna księgowa

Samodzielna księgowa
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2735
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się:kompleksowe prowadzenie dokumentacji księgowej w ramach KPiR , Ryczałt ewidencjonowany oraz Ksiąg Handlowych.sporządzanie deklaracji, plików kontrolnych oraz innych dokumentów do Urzędów Skarbowych oraz innych organów administracji skarbowej i instytucji finansowych,bezpośrednią, kompleksową współpracą z klientami w w/w zakresie. Forma umowy: umowa o pracę na okres próbny, po przejściu okresu probnego na czas nieokreslony. Praca w godzinach od 8.00-16.00Oferta w sali: E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: znajomość przepisów podatkowych
Uprawnienia: doświadczenie na stanowisku min. 2 lata

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe doświadczenie na stanowisku 2 lata znajomość przepisów podatkowych

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 4 000 PLN