Praca: Samodzielny referent ds. kadr i ds. gospodarczych

Samodzielny referent ds. kadr i ds. gospodarczych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2504
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dokumentacji kadrowej (umowy o prace,świadectwa pracowników )archiwizacja dokumentacji kadrowej.Bieżąca kontrola stanu technicznego budynku, sporządzanie raportów kasowych,przygotowywanie zapytań ofertowych.Miejsce pracy: . Ul. Juliana U. Niemcewicza 29 m. 31, 50-238 WrocławKontakt kandydatów z pracodawcą: sekretariat.sp093@wroclawskaedukacja.plForma umowa: umowa o pracę na 3 miesiące w godzinach od 7.30-15.30Oferta w sali: E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE, DYSPOZYCYJNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ,KULTURA OSOBISTA
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie dobra organizacja pracypraca w zespole biegła obsługa komputera i internatu umiejętność samodzielnej pracy,dokładnośś,sumienność,rzetelność,komunikatywność,kreatywność,gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji znajomość zagadnień związanych z prawem pracy,kodeksem pracy i innymi przepisami dotyczącymi zatrudnienia pracowników pedagogicznych w szkole

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 740 PLN