Praca: Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju; wprowadzanie do systemu

Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju; wprowadzanie do systemu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0577
OBOWIĄZKI:
segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju; wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów; archiwizowanie dowodów księgowych, umowa zlecenie, ilośc godzin w miesiącu około 40-70zatrudnienie na okres do końca sierpnia 2022zlecenie wykonywane w godzinach popołudniowych wg potrzeb zleceniodawcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: dobra znajomość programów komputerowych
Uprawnienia: MS OFFICE
Uprawnienia: Księgowość - księgowość komputerowa

Wymagania inne:

wykształcenie mile widziane średnie,staż pracy bez znaczeniadobra znajomość programów komputerowychKsięgowość - księgowość komputerowaMS Officejęz. rosyjski B1 - biuro rachunkowe - wielu klientów rosyjskojęzycznych

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN