Praca: Sekretariat-marketing

Sekretariat-marketing
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1984
OBOWIĄZKI:
typowe sprawy sekretariatu małej firmy plus wsparcie dla działu handlowego w pozyskiwaniu i obsłudze kontaktów B2B. Telefoniczne organizowanie wizyt handlowców w terenie i kontakt z nimi. Mile widziane umiejętności podstawowej grafiki komputerowej,Umowa zlecenie: 1 rok, z możliwościa przejścia na umowę o pracę.Ilość godzin w miesiącu około 168Kontakt z pracodawcą: kadry@flopsystem.pl lub 601648218
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: znajomość obsługi MS Office

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy 2 lata, znajomość obsługi MS Office, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, jęz. angielski A1mile widziana "żyłka" marketingowca, operatywność, dobry kontakt przez telefon, pogodne usposobienie,

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 25 PLN