Praca: Sekretarz Szkoły Policealnej

Ogłoszenie numer: 4354893, z dnia 2021-03-22

Sekretarz Szkoły Policealnej

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do pracy w sekretariacie szkoły we Wrocławiu
(od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00).

Zakres obowiązków obejmuje m.in.:

  • prowadzenie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem szkoły, w tym redagowanie pism, rejestrowanie pism, obsługa szkolnej poczty elektronicznej;
  • prowadzenie dokumentacji szkoły związanej z procesem dydaktycznym, w tym spraw uczniowskich i nauczycielskich;
  • wykonywanie bieżących spraw kancelaryjnych i biurowych według zaistniałych potrzeb;
  • współpraca z działem księgowym, sprawozdawczość na rzecz Urzędu Miasta i MEN.
  • terminowe wykonywanie doraźnie zleconych przez Dyrektora zadań;
  • prowadzenie archiwum szkolnego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • biegła znajomość obsługi komputera  (Word, Excel, Power Point), znajomość szkolnych systemów (SIO, ODPN), obsługa poczty elektronicznej, umiejętność korzystania z zasobów internetowych;
  • swobodna umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • łatwość w redagowaniu pism urzędowych, dobra znajomość języka polskiego;
  • umiejętność sporządzania wymaganej dokumentacji, sprawozdań;
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok.
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność (praca również w weekendy)

Oferujemy

  • Nabór dotyczy zatrudnienia: od 01 kwietnia 2021 roku:
    • w pełnym wymiarze czasu pracy;
    • umowa zlecenie na okres próbny 3 m-ce, później umowa o pracę.
    • wynagrodzenie 3200zł. netto