Praca: Senior consultant - business analyst

Senior consultant - business analyst
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2050
OBOWIĄZKI:
Przestrzeganie czasu pracy i regulaminu zakładu pracy, przestrzeganie przepisów BHP, przestrzeganie tajemnicy przedsiębiorstwa, inne obowiązki podstawowe pracownika zgodnie z kodeksem pracy.- tworzenie analiz i wykresów w celu znalezienia optymalnych rozwiązań skierowanych do podwyższenia efektywności i automatyzacji przy realizacji projektów w sferze bankowości, - odpowiedzialność za realizację projektów w sferze bankowości od A do Z,- komunikacja z klientem przy realizacji projektów w sferze bankowości i z uwzględnieniem specyfiki branży, - dbanie o zgodność projektów z wymogami regulacyjnymi w branży,- tworzenie celów operacyjnych zgodnie z przyjętą strategią, - rozwój sieci profesjonalnych relacji z klientem, dostawcami i zespołem. Praca w godz.: 9:00-17:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Analityk biznesowy (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wykstałcenie: wyższe, staż pracy: nie mniej niż 5 lat doświadczenia jako analityk biznesowy w sferze bankowości,znajomość online narzędzi biznesowych Atlassian Tools (Confluence, JIRA)znajomość języka SQL, łączenie umiejętności technicznych przy korzystaniu z narzędzi biznesowych online z umiejętnościami w prowadzeniu projektów i konsultowaniu klientów ze sfery bankowości, znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 17 000 PLN