Praca: Serwisant wózków widłowych

Serwisant wózków widłowych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1577
OBOWIĄZKI:
- diagnozowanie usterek w wózkach widłowych i doradztwo techniczne dla klienta, - wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji wózków widłowych, - współpraca z klientami i dbanie o dobre relacje. Godziny pracy do ustalenia. Oferta dostępna w sali F, D.Kontakt z pracodawcą - e-mail: dorota.kolcio@bkmserwis.pl (tytuł maila wg wzoru: serwsiant_nazwisko).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy przy pracach przygotowawczych do druku
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie: brak wymagań, staż pracy: doświadczenie zawodowe, obsługa komputera, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 800 - 7 700 PLN