Praca: Specjalista do spraw legalizacji pracy

Specjalista do spraw legalizacji pracy
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2199
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie wniosków o zezwolenia napobyt czasowy i pracę, kompletowanie dokuemntów, prowadzenie postępowań, uzupełnianie dokumentów w trakcie procedury, dotrzymywanie terminów określonych w wezwaniach, prowadzenie raportu, bieżący kontakt z urzędami i koordynatorami.Praca w godzinach 9-17zatrudnienie na 3 lataMiejsce wykonywania pracy: ul. Gwiaździsta 66 Wrocław oraz inne zgodnie ze zleceniem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie lub wyższe, staż pracy: minimum 6 m-cyna stanowisku związanym z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców, obsługa komputera, znajokmość przepisów dotyczących legalizacji pobytu i pracy cudzoziemcówmile widziane prawo jazdy kat. B,

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN