Praca: Specjalista do spraw logistyki

Specjalista do spraw logistyki
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3185
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie planów produkcyjnych w oparciu o prognozy Klientów. Nadzorowanie i kontrola potrzeb klientów. Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez kontrolowanie procesu łańcucha dostaw. Tworzenie wysyłek oraz przyjęć. Zamaiwanie materiałów i komponetów w systemie SAP. Przygotowywanie raportów i zestawień.Kontakt z pracodawcą: rekrutacja.wro@pl.gestamp.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw logistyki
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe - preferowane techniczne, przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, biegła znajomość jęz. angielskiego, zaawansowana znajomość office, systemu SAP, mile widziana znajomość przepisów celnych

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 7 250 PLN