Praca: Specjalista ds finansowo-księgowych

Specjalista ds finansowo-księgowych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3150
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska:- kontrola zgodności oraz formalno-rachunkowej prawidłowości dowodów finansowo- księgowych i kasowych,- fakturowanie sprzedaży usług, - księgowanie faktur sprzedaży,- rozliczanie raportów sprzedaży detalicznej z obiektów, dekretacja i księgowanie dowodów zakupu, włączanie się do rozliczania spisów z natury, inne czynności związane z pracą działu finansowo – księgowego, na bieżąco zapoznawanie się z przepisami, zastępowanie innych pracowników działu finansowo-księgowego podczas ich nieobecności. Godziny pracy 8:00 - 16:00Praca na okres próbny od 01.06 do 31.08.2021
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE,
Uprawnienia: BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: Comarch Optima

Wymagania inne:

wykształcenie średnie zawodowe, staż pracy 2 lata, znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowychComarch Optima, BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA, DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE,

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN