Praca: Specjalista ds. kadrowo-księgowych

Specjalista ds. kadrowo-księgowych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3276
OBOWIĄZKI:
Obsługa księgowa (pełna księgowość), kadry i płace, obsługa sekretariatu. Praca w godz.: 7:00-15:00. Oferta dostepna w sali E. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 34 348 41, 509 835 474, e-mail: w.dusza@biprowod.wroclaw.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: min. średnie, staż pracy: 3 lata na stanowisku księgowej, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy indywidualnej, biegła obsługa komputera, w tym programu Office, programów kadrowych, płacowych, wskazane prawo jazdy kat. B

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

4 400 - 5 000 PLN