Praca: Specjalista ds. Kontraktacji i Zakupów

Jesteśmy polską firmą budowlaną z ponad 30 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, mieszkaniowego.

Obecnie poszukujemy pracownika do Działu Kontraktacji i Zakupów:

Specjalista ds. Kontraktacji i Zakupów
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisko odpowiedzialna będzie za proces kontraktacji robót budowlanych w tym poszukiwanie dostawców i podwykonawców, rozsyłanie zapytań ofertowych na roboty budowlane, prowadzenie negocjacji z podwykonawcami i dostawcami.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe preferowane budowlane lub ekonomiczne
  • udokumentowane 3- letnie doświadczenie w pracy w na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień z realizacji procesu budowlanego
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • znajomość regulacji prawnych w zakresie prawa budowlanego i kodeksu cywilnego
  • umiejętność planowania procesu realizacji inwestycji
  • wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • interesującą pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny i sportowy
  • szkolenia