Praca: Specjalista ds. obsługi Klienta / Grafik

Ogłoszenie numer: 4576669, z dnia 2021-05-13

Poszukujemy doświadczonej osoby do pracy w naszej firmie - wrocławskiej drukarni wielkoformatowej superdrukowanie.pl na stanowisko: Specjalista ds. obsługi Klienta/Grafik.

Jesteśmy producentem banerów, kasetonów, tablic, fototapet, plakatów i wszystkiego co jest związane z reklamą. Do naszego Zespołu poszukujemy doświadczonej osoby z umiejętnościami graficznymi, która nie boi się pracy pod presją czasu, nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami.

Specjalista ds. obsługi Klienta / Grafik

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • przyjmowanie i bieżąca obsługa Zleceń Klientów, korespondencja mailowa
  • weryfikacja poprawności przesyłanych przez Klientów do druku plików
  • przygotowanie plików do druku
  • wykonywanie projektów graficznych (bannery, ulotki, kasetony, litery, tablice itp.)
  • przygotowywanie wycen dla Klientów w oparciu o cenniki
  • wprowadzanie i dalsza obsługa Zleceń w systemie CRM

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość pracy w programach graficznych (preferowane to Photoshop, Corel)
  • wiedza z zakresu poligrafii (znajomość materiałów wykorzystywanych w druku wielkoformatowym)
  • znajomość rysunku technicznego (podstawy)
  • szybkość i sprawność działania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • wyższe wykształcenie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie