Praca: Specjalista ds. Personalnych

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta – jednej z największych i najstarszych firm budowlanych na świecie, specjalizującej się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych, handlowych i ogólnego przeznaczenia, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Personalnych
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres zadań:
  • Zarządzanie dokumentami związanymi z kwestiami kadrowymi: wnioski, skierowania, umowy, warunki pracy.
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej: akta osobowe, wnioski, urlopy, zaświadczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  • Koordynowanie procesów rekrutacyjnych, współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług rekrutacyjnych.
  • Odpowiedzialność za proces onboardingu nowych pracowników.
  • Wdrażanie i koordynowanie systemu szkoleń i rozwoju pracowników.
  • Współpraca z koordynatorami ds. BHP.
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów, zestawień.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych i zarządzania szkoleniami.
  • Znajomość zagadnień prawa pracy oraz kadrowo – płacowych i benefitów pracowniczych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Znajomość pakietu MS Office.
Oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na okres 1 roku).
  • Bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, platorma online do nauki języków obcych).
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Nieograniczony dostęp do przekąsek w miejscu pracy.
  • Wiele okazji do integracji pracowniczych.