Praca: Specjalista ds. płac

Specjalista ds. płac
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3283
OBOWIĄZKI:
Minimalne wymagania:- min. 2 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. płac,- prowadzenie rozliczeń z ZUS, PFRON i US,- naliczanie płac z tytułu umów o pracę i umów cywilno-prawnych.Mile widzane:- doświadczenie w pracy w programie Comarch Optima,- podstawowa znajomość jęz. angielskiego.Miejsce pracy: ul. Racławicka 101, 53-149 WrocławForma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony , praca w godzinach od 8. 00-16.00Kontakt z pracodawcą: zatrudnienie@fem.org.plOferta w sali: E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU SPRAW KADROWO-PŁACOWYCH
Uprawnienia: Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS, PFRON
Uprawnienia: obsługa programu Optima

Wymagania inne:

Wykształcenie pomaturalne/ policealne staz pracy 2 lata doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowo -płacowych obsługa programu optima sprządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS, PFRON umiejętność obsugi komputera, obsługa programów Płatnik, PFRON

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 700 PLN