Praca: Specjalista ds. planowania i rozliczania funduszu wynagrodzeń

Specjalista ds. planowania i rozliczania funduszu wynagrodzeń
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2894
OBOWIĄZKI:
- udział w tworzeniu corocznych planów działalności spółki w zakresie funduszu wynagrodzeń,- planowanie budżetu: kosztów wynagrodzeń osobowych i bezosobowych, zatrudnienia, podwyżek itp.,- sporządzanie planu zatrudnienia i wynagrodzeń w układzie rocznym, kwartalnym i miesięcznym, w rozbiciu na zespoły i stanowiska,- prognozowanie, monitorowanie i rozliczanie realizacji planu kosztów wynagrodzeń, analizowanie wskaźnika wzrostu wynagrodzeń,- prowadzenie ewidencji funduszu premii, rozliczanie funduszu premii,- prowadzenie sprawozdawczości: właścicielskiej PKP PLK, GUS, PFRON,- nadzór nad prawidłowością rozliczania czasu pracy w wybranych jednostkach organizacyjnych spółki.Umowa o pracę na czas określony, następnie na czas nieokreślony. Praca w godz.: 7:00-15:00. Pracodawca oferuje: - pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,- szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych:ubezpieczenie zdrowotne,pakiety medyczne,ulgi na przejazdy kolejowe do 99%,karty multisport,dofinansowanie do wczasów i wycieczekOferta dostępna w sali E. Kontakt z pracodawcą e-mail: kariera@dolkom.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw wynagrodzeń (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie lub wyższe,staż pracy: 2 lata na samodzielnym stanowisku,znajomość przepisów prawa pracy,mile widziana znajomość branży kolejowej,umiejętność analitycznego myślenia i pracy z dużą ilością danych,umiejętność organizacji pracy własnej,zdolność do szybkiego uczenia się,bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 5 000 PLN