Praca: Specjalista ds. realizacji dźwięku i projekcji multimedialnych

Specjalista ds. realizacji dźwięku i projekcji multimedialnych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2995
OBOWIĄZKI:
Obsługa prób i spektakli w zakresie projekcji multimedialnych i nagłośnienia. Sprawdzanie poprawności działania sprzętu projekcyjnego i nagłośnieniowego. Montaż i demontaż sprzętu projekcyjnego, odpowiedzialność za jego stan techniczny. Ustalanie szczegółów spektaklu w zakresie projekcji i nagłośnienia. Przygotowanie efektów projekcyjnych i efektów dźwiękowych. Nagrywanie materiałów video z prób i spektakli. Opracowanie pisemnego scenariusza oraz planu rozmieszczenia sprzętu. Godziny pracy 10-14 oraz 18-22Praca na okres próbny: okres próbny 3 miesiąceSZCZEGÓŁY: www.wteatrw.plKontakt z pracodawcą: techniczny@wteatrw.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, pomaturalne/policealneWymagane doświadczenie na podobnym stanowisku najlepiej minimum dwa lata pracy w teatrzelub dobra znajomość specyfiki pracy w teatrze w systemie zadaniowym z dzielonym trybem pracy.Radzenie sobie ze stresem i niespodziewanymi obciążeniami sytuacyjnymi .- znajomość sprzętu umożliwiającego komunikacje na dużych odległościach (extendery)- znajomość sprzętu multimedialnego i ich możliwości

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 4 400 PLN