Praca: Specjalista ds. realizacji zadań produkcyjnych

Specjalista ds. realizacji zadań produkcyjnych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2893
OBOWIĄZKI:
- sprawowanie administracyjnej obsługi w ramach kompetencji działu;- obsługa przydzielonych do stanowiska zleceń umów sprzedaży, szczególnie w zakresie sporządzania dokumentów oraz działań związanych z obsługą systemu informatycznego spółki;- koordynowanie realizacji zleceń umów sprzedaży w okresie od przyjęcia zlecenia po realizację do zakończenia okresów gwarancyjnych i rękojmi oraz przygotowanie do archiwizacji i zdanie do archiwum przygotowanych wcześniej kartonów z pełną dokumentacją budów;- uczestnictwo w procesie przygotowania do realizacji zlecenia umów sprzedaży;- uczestnictwo i przygotowanie procesu wyłonienia podmiotu, któremu powierzone będzie podwykonawstwo robót lub wykonanie usługi;- prowadzenie procesu realizacji zleceń umów sprzedaży od momentu otrzymania zadania do wystawienia karty gwarancyjnej. - współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi spółki. Umowa o pracę na czas określony, następnie na czas nieokreślony. Praca w godz.: 7:30-15:30. Pracodawca oferuje: - pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,- szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych:ubezpieczenie zdrowotne,pakiety medyczne,ulgi na przejazdy kolejowe do 99%,karty multisport,dofinansowanie do wczasów i wycieczekOferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą e-mail: kariera@dolkom.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali inżynierowie budownictwa

Wymagania inne:

wykształcenie: minimum średnie techniczno-budowlane,staż pracy: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,mile widziana znajomość produktu i branży kolejowej,bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,umiejętność pracy w zespole i wysoka komunikatywność,obowiązkowość i systematyczność w wykonywaniu zadań,konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,umiejętności interpersonalne

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 500 PLN