Praca: Specjalista ds. rekrutacji z jez. ukraińskim / ros.

Specjalista ds. rekrutacji z jez. ukraińskim / ros.
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1039
OBOWIĄZKI:
Obsługa pracowników przed rozpoczęciem pracy (zakwaterowanie, pomoc w przeprowadzeniu badań itd.);Obsługa pracowników tymczasowych w trakcie zatrudnienia;Budowanie pozytywnego wizerunku oraz dobrych relacji z Klientami;Przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących powierzonych procesów.Praca w godz. 9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Praca w zespole
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: samodyscyplina

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy 1 rok, prawo jazdy kategoria - B, komunikatywność, samodyscyplina, praca w zespole, jęz. rosyjski B2, ukraiński B2

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN