Praca: Specjalista ds. Sprzedaży Stacjonarnej

Specjalista ds. Sprzedaży Stacjonarnej
Miejsce pracy: Długołęka

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:
  • Realizacja sprzedaży zgodnie z założonym planem;
  • Telefoniczne pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie usług transportowych;
  • Utrzymanie profesjonalnych relacji z Klientami;
  • Proponowanie nowych rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb i wymagań Klientów;
  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert dla Klientów;
  • Realizacja zadań powierzonych na stanowisku zgodnie ze strategią sprzedaży.
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem lub telefoniczną obsługą Klientów;
  • Mile widziane doświadczenie w branży TSL;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • Zorientowanie na osiąganie celów;
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji;
  • Umiejętność pracy w warunkach presji czasu;
  • Chęć uczenia się, otwartość na zmiany i nowości;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel).
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy;
  • Możliwość rozwoju – praca w zespole doświadczonych specjalistów;
  • Możliwość awansu;
  • Szkolenia branżowe i ogólnorozwojowe;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Szereg benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta rabatowa na paliwo i wiele innych.