Praca: Specjalista ds. techniczno-administracyjnych

Specjalista ds. techniczno-administracyjnych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2986
OBOWIĄZKI:
Zabezpieczenie obiektów w czasie remontu, uczestniczenie w komisjach odbioru obiektów po remoncie. Załatwianie spraw związanych z remontami obiektów i innych spraw techniczno-administracyjnych w urzędach. Administrowanie obiektami, nadzorowanie, wykonywanie przeglądów technicznych, pomiarów i realizacja innych obowiązków i czynności związanych z nadzorowaniem stanu technicznego obiektów. Nadzorowanie realizacji zleconych, drobnych prac remontowych w firmie budowlanej, z którą Spółka współpracuje. Udział w sporządzaniu umów najmu i innych niezbędnych dokumentów związanych z najmem lokali.Umowa o pracę na czas określony, następnie na czas nieokreślony. Oferta dostępna w sali D, E. Kontakt kandydatów z pracodawcą: 71 346 86 35, e-mail: sekretariat@detalcentrum.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Administrator nieruchomości
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy: 2 lata, znajomość prawa budowlanego

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 500 PLN